ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

14 LISTOPADA - DZIEŃ CZYSTEGO POWIETRZA

Już od kilkunastu lat 14 listopada świętujemy w Polsce Dzień Czystego Powietrza. Akurat w chłodny jesienny dzień, kiedy palimy w piecach i wskaźniki zanieczyszczenia powietrza w wielu miejscach kraju są mocno alarmujące. To tylko pozorny paradoks, bo to święto, to właśnie doskonała okazja, by przemyśleć, co jeszcze teraz, dziś, każdy z nas może zrobić dla poprawy jakości powietrza.

Lis 14, 2022 731razy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Materiały pochodzą ze strony edu.esa.nask.pl

Opiekun SK LOP

Anna Kubal

Ostatnio zmieniany środa, 16 listopad 2022 15:28
Więcej w tej kategorii: « AKCJA „KSIĄŻKA ZA DRZEWO”

Facebook