ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu,
   ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: sekretariat@zszbiecz.pl

Logo bip logo epuap

Ułatwienia dla niepełnosprawnych →

Z  WIZYTĄ W TURCJI

Od niedzieli 27 marca 2022 roku grupa naszych uczniów wraz z opiekunami przebywa w Stambule, w Turcji.

Mar 31, 2022 1654razy
Uczestnicy programu Erasmus+ w Stambule Uczestnicy programu Erasmus+ w Stambule

 

Jest to realizacja kolejnego wyjazdu edukacyjnego w ramach projektu pt: „Fostering Social Inclusion Through Artistic Skills” z programu Erasmus+. Podobnie jak w Hiszpanii, uczniowie spotkali się tutaj z rówieśnikami ze szkół partnerskich, aby wspólnie stworzyć komiksy o tematyce wykluczeń społecznych. Młodzież z poszczególnych krajów: Turcji, Hiszpanii, Rumunii, Niemiec, Słowacji i Polski przedstawiła w formie prezentacji sylwetki najbardziej znanych rysowników ze swoich krajów, głosowała na najlepszy komiks oraz uczestniczyła w zajęciach warsztatowych z rysowania.

W środę uczestnicy projektu zwiedzili Stambuł (meczet Hagia Sophia, targ Grand Bazar, pałac Sulejmana Wspaniałego), a przed nimi jeszcze kolejne zajęcia i atrakcje zaplanowane przez szkołę goszczącą  Haci  hatice bayraktar anadolu lisesi w Stambule.bule

 ??  ??

 

Facebook