ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Sty 23, 2018 440razy

MOBILNE PLANETARIUM

17 stycznia 2018 roku gościło u nas Mobilne Planetarium. Ta nowoczesna forma edukacji pozwoliła uczniom przenieść się w odległy świat planet i galaktyk. Filmy edukacyjne przybliżyły młodzieży ZSZ w Bieczu wszechświat poprzez zabawę. Przy pomocy specjalnej projekcji wyświetlane filmy są bardzo efektowne i sprawiają wrażenie 3D. W trakcie oglądania filmów uczniowie zgłębili historię astronomii, dowiedzieli się, czym było nocne niebo dla starożytnych cywilizacji, a co wiemy o nim dzisiaj.

Go to top