ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Sty 15, 2018 428razy

UCZNIOWIE ZSZ NA BIECKIM ORSZAKU TRZECH KRÓLI 2018

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwaną potocznie Świętem Trzech Króli, ulicami Biecza przeszedł tradycyjny orszak nawiązujący do wydarzenia, jakie miało miejsce przed dwoma tysiącami lat w Betlejem. Trasa tegorocznego przemarszu prowadziła z Klasztoru Franciszkanów do Kolegiaty Bożego Ciała. Po drodze orszak przeszedł przez biecki rynek, gdzie nastąpiło wręczenie nagród dla najładniej przebranych uczestników korowodu. W trakcie orszaku były odgrywane scenki, które miały na celu naocznie przybliżyć i przekazać prawdę, jaką niesie w sobie ewangeliczne wydarzenie pokłonu Trzech Króli.

Oprawę artystyczną orszaku zapewnili uczniowie naszego Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi Królowej w Bieczu, w tym także - szkolny zespół muzyczny „Canto” pod opieką pani Bożeny Dyląg. Nad całością przedsięwzięcia czuwali pani Marzena Dziki oraz o. Krzysztof Skwarło OFM – nasz katecheta.

 

Zdjęcia ze strony biecz.pl

Go to top