ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 13, 2017 634razy

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października 2017 roku obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Cała społeczność szkolna: grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi szkoły, uczniowie oraz emerytowani nauczyciele zgromadzili się w kinie „Farys”, gdzie stosowne obchody tego dnia zorganizowali: Samorząd Uczniowski, klasy czwarte technikum wraz z wychowawcami i zespół wokalno-muzyczny „Canto”.


W części oficjalnej uroczystości pan dyrektor Adam Niziołek przypomniał historię powstania i działalności Komisji Edukacji Narodowej. Złożył wszystkim obecnym najlepsze życzenia, dziękując nauczycielom za ich pedagogiczny trud i zaangażowanie w pracy. Przekazał również życzenia od dyrektora Kuźni Glinik, pani poseł Barbary Bartuś i wicestarosty gorlickiego Jerzego Nalepki. Następnie przyjął ślubowanie od przedstawicieli wszystkich klas pierwszych. Poinformował również, że w tym roku szkolnym Nagrodą Starosty została uhonorowana pani Bożena Dyląg.
Część artystyczną uroczystości stanowiło wręczenie przez uczniów Szkolnych Oskarów dla ulubionych nauczycieli, dodatkowo ubarwione kreatywną i humorystyczną oprawą muzyczną.

 

 

Artykuły powiązane

CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas III THŻ, IV THŻ i I mk uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie. Młodzież brała udział w promującym naukę wydarzeniu „Chcę wiedzieć i umieć więcej”, zorganizowanym w ramach Dnia i Nocy Nauki.

Paź 13, 2017
PIELGRZYMKA
PIELGRZYMKA

Dnia 16 października 2017 roku uczniowie klas czwartych, wraz z wychowawcami i ojcem Krzysztofem Skwarło, udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. 

Paź 13, 2017
SZKOLNY KONKURS
SZKOLNY KONKURS

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Paź 13, 2017
Go to top