ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 09, 2017 438razy

SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA

Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego - Licealiada 2017/2018

CC Public Domain CC Public Domain

21 września 2017 roku dwudziestu uczniów reprezentowało naszą szkołę w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta zajęły piąte miejsce, a chłopcy szóste.5 października 2017 roku liczna grupa naszej młodzieży wystąpiła w XVIII Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego - Licealiada 2017/2018. Mimo mało sprzyjającej pogody, starty naszych uczniów były bardzo udane.

Najlepiej zaprezentowały się następujące osoby, zajmując wysokie lokaty:

  • Aneta Michalec z klasy I THŻ - III miejsce w biegu na 100 m,
  • Damian Gucfa z klasy II mk - II miejsce w biegu na 100 m,
  • Marcin Dutka z klasy III TIS - III miejsce w biegu na 200 m,
  • Patryk Radzik z klasy II TIS - II miejsce w biegu na 200 m, - II miejsce w skoku w dal.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sportowych potyczkach na wyższym szczeblu.

Artykuły powiązane

SPORTOWE MISTRZOSTWA POWIATU
SPORTOWE MISTRZOSTWA POWIATU

21 listopada 2017 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczęta wyłonieni w klasowych, a następnie szkolnych rozgrywkach. W kategorii dziewcząt były to: Aneta Michalec, Natalia Siewiera i Laura Ziółkowska z klasy I THŻ. Chłopców reprezentowali: Kamil Bugno z kl. II TIS, Krystian Zawadowicz z kl. I ZSZ, Arkadiusz Bieleń z kl. II ZSZ. Spośród naszych uczniów najwyższą lokatę uzyskała Aneta Michalec zdobywając w Mistrzostwach Powiatu Tenisa Stołowego II miejsce. 

Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali się także w Mistrzostwach Powiatu w Drużynowym Turnieju Badmintona Dziewcząt i Chłopców, który odbył się 15 listopada 2017 roku. Drużyna dziewcząt to: Weronika Firlit i Natalia Wałęga z klasy II THŻ, a w drużynie chłopców wystąpili: Urbanik Norbert z kl. III TIS, Rafał Czech z kl. II ZSZ i Miłosz Karp z kl. II ZSZ.

Paź 09, 2017
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas III THŻ, IV THŻ i I mk uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie. Młodzież brała udział w promującym naukę wydarzeniu „Chcę wiedzieć i umieć więcej”, zorganizowanym w ramach Dnia i Nocy Nauki.

Paź 09, 2017
PIELGRZYMKA
PIELGRZYMKA

Dnia 16 października 2017 roku uczniowie klas czwartych, wraz z wychowawcami i ojcem Krzysztofem Skwarło, udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. 

Paź 09, 2017
Go to top