ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 09, 2017 173razy

SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA

Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego - Licealiada 2017/2018

CC Public Domain CC Public Domain

21 września 2017 roku dwudziestu uczniów reprezentowało naszą szkołę w Powiatowych Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta zajęły piąte miejsce, a chłopcy szóste.5 października 2017 roku liczna grupa naszej młodzieży wystąpiła w XVIII Spartakiadzie Lekkoatletycznej Powiatu Gorlickiego - Licealiada 2017/2018. Mimo mało sprzyjającej pogody, starty naszych uczniów były bardzo udane.

Najlepiej zaprezentowały się następujące osoby, zajmując wysokie lokaty:

  • Aneta Michalec z klasy I THŻ - III miejsce w biegu na 100 m,
  • Damian Gucfa z klasy II mk - II miejsce w biegu na 100 m,
  • Marcin Dutka z klasy III TIS - III miejsce w biegu na 200 m,
  • Patryk Radzik z klasy II TIS - II miejsce w biegu na 200 m, - II miejsce w skoku w dal.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sportowych potyczkach na wyższym szczeblu.

Artykuły powiązane

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 marca 2017 roku obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Paź 09, 2017
WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA
WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA

Dnia 4 października 2017 roku uczniowie klas I i II TŻ wyruszyli na wycieczkę zawodoznawczą do Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik” w Stróżach oraz gospodarstwa agroturystycznego „U Dajany” w miejscowości Jastrzębia Łazy. W „Sądeckim Bartniku” młodzież zwiedziła skansen i muzeum. Pani przewodnik z dużą pasją i zaangażowaniem opowiadała o historii pszczelarstwa oraz o życiu i zwyczajach pszczół. Bardzo ciekawe i twórcze były warsztaty dotyczące wypieku pierników oraz degustacja i ocena organoleptyczna różnych rodzajów miodów.

Paź 09, 2017
DZIEŃ INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS I
DZIEŃ INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS I

W dniu 3 października 2017 roku odbył się w naszej szkole „Dzień integracyjny klas pierwszych”Michał Ryznarski – przedstawiciel klas drugich przywitał zebranych  na auli kolegów i koleżanki wraz z wychowawcami. Następnie zabrał głos pan dyrektor Adam Niziołek, życząc uczniom sukcesów i mile spędzonych chwil w murach szkoły. Podziękował młodzieży  za wybór Zespołu Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu jako szkoły, w której będą zdobywać zawód i przygotowywać się do matury.

Paź 09, 2017
Go to top
Template by JoomlaShine