ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 09, 2017 473razy

DZIEŃ INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS I

W dniu 3 października 2017 roku odbył się w naszej szkole „Dzień integracyjny klas pierwszych”Michał Ryznarski – przedstawiciel klas drugich przywitał zebranych  na auli kolegów i koleżanki wraz z wychowawcami. Następnie zabrał głos pan dyrektor Adam Niziołek, życząc uczniom sukcesów i mile spędzonych chwil w murach szkoły. Podziękował młodzieży  za wybór Zespołu Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu jako szkoły, w której będą zdobywać zawód i przygotowywać się do matury.

Po części oficjalnej każda z klas pierwszych miała za zadanie przedstawić się w sposób zabawny i humorystyczny. Następnie przystąpiono do rywalizacji w konkurencjach: "wiedza o szkole", muzycznych i sprawnościowych.  Na zakończenie przedstawiciel klasy musiał wypić z uśmiechem na twarzy sok z cytryny. Żadna klasa nie przegrała. Nagrodą dla wszystkich zebranych były słodkie muffinki upieczone przez grupę gastronomiczną z klas drugich. 

Uroczystość przygotowali: Samorząd Uczniowski i klasa II THŻ pod opieką pani Agaty Szwarc oraz zespół muzyczny „Canto”.

 

Artykuły powiązane

CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas III THŻ, IV THŻ i I mk uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie. Młodzież brała udział w promującym naukę wydarzeniu „Chcę wiedzieć i umieć więcej”, zorganizowanym w ramach Dnia i Nocy Nauki.

Paź 09, 2017
PIELGRZYMKA
PIELGRZYMKA

Dnia 16 października 2017 roku uczniowie klas czwartych, wraz z wychowawcami i ojcem Krzysztofem Skwarło, udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. 

Paź 09, 2017
SZKOLNY KONKURS
SZKOLNY KONKURS

SZKOLNY KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Paź 09, 2017
Go to top