ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Paź 09, 2017 744razy

DZIEŃ INTEGRACYJNY UCZNIÓW KLAS I

W dniu 3 października 2017 roku odbył się w naszej szkole „Dzień integracyjny klas pierwszych”Michał Ryznarski – przedstawiciel klas drugich przywitał zebranych  na auli kolegów i koleżanki wraz z wychowawcami. Następnie zabrał głos pan dyrektor Adam Niziołek, życząc uczniom sukcesów i mile spędzonych chwil w murach szkoły. Podziękował młodzieży  za wybór Zespołu Szkół Zawodowych im św. Jadwigi Królowej w Bieczu jako szkoły, w której będą zdobywać zawód i przygotowywać się do matury.

Po części oficjalnej każda z klas pierwszych miała za zadanie przedstawić się w sposób zabawny i humorystyczny. Następnie przystąpiono do rywalizacji w konkurencjach: "wiedza o szkole", muzycznych i sprawnościowych.  Na zakończenie przedstawiciel klasy musiał wypić z uśmiechem na twarzy sok z cytryny. Żadna klasa nie przegrała. Nagrodą dla wszystkich zebranych były słodkie muffinki upieczone przez grupę gastronomiczną z klas drugich. 

Uroczystość przygotowali: Samorząd Uczniowski i klasa II THŻ pod opieką pani Agaty Szwarc oraz zespół muzyczny „Canto”.

 

Go to top