ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 06, 2017 344razy

SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ

OSTATNIA SESJAI KADENCJI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ W  BIECZU

 22 września 2017 roku odbyła się ostatnia sesja I  kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Bieczu.  Dotyczyła ona zmian do Statutu MRM w związku z reformą szkolnictwa oraz podsumowania dwuletniej działalności.  Prezentację dotyczącą pracy MRM i działań radnych wszystkich szkół przedstawiła przewodnicząca MRM Emilia Korzeniec.  Koordynator MRM pan Jerzy Mikos wspomniał, że nie wszystkie zadania z planu pracy MRM zostały zrealizowane i przechodzą do realizacji na II kadencję.                                       

Radni z naszej  szkoły Beata Wałęga i Przemysław Markowicz, członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele: pani Agata Szwarc, pani Patrycja Wójcik-Bubniak i dr Sławomir Mrozek aktywnie włączyli się w przygotowanie i poprowadzenie 24 kwietnia 2017 roku sesji MRM w Bieczu, dotyczącej Sesji Samorządów Uczniowskich, na którą   przybyli radni MRM w Bieczu, przedstawiciele Samorządów Uczniowskich poszczególnych szkół wraz z opiekunami.  

Na zakończenie radni I kadencji otrzymali dyplomy gratulacyjne, a opiekunowie podziękowania z rąk Burmistrza Biecza Mirosława Wędrychowicza,  przewodniczącego Rady Miejskiej w Bieczu pana Grzegorza Nosala i koordynatora MRM pana Jerzego Mikosa.       

Należy wspomnieć, że radny i wiceprzewodniczący MRM w Bieczu z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze Strzeszyna Paweł Iżykiewicz  jest obecnie uczniem I klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  i został oddelegowany do pracy w Komisji Rewitalizacyjnej Gminy Biecz.   

                

Artykuły powiązane

WARSZTATY GASTRONOMICZNE Z PRZEDSZKOLAKAMI
WARSZTATY GASTRONOMICZNE Z PRZEDSZKOLAKAMI

1 grudnia 2017 roku naszą szkołę odwiedziły dwie grupy przedszkolaków z Gminnego Przedszkola w Bieczu i wzięły udział w półtoragodzinnych warsztatach gastronomicznych, przygotowanych przez uczniów klasy II TŻ. Przyszli technolodzy żywienia pomagali przedszkolakom wyrabiać ciasto piernikowe, wałkować je, wykrawać pierniczki i piec.

Paź 06, 2017
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ
CHCĘ WIEDZIEĆ I UMIEĆ WIĘCEJ

W dniu 6 października 2017 r. uczniowie klas III THŻ, IV THŻ i I mk uczestniczyli w wycieczce do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. St. Pigonia w Krośnie. Młodzież brała udział w promującym naukę wydarzeniu „Chcę wiedzieć i umieć więcej”, zorganizowanym w ramach Dnia i Nocy Nauki.

Paź 06, 2017
PIELGRZYMKA
PIELGRZYMKA

Dnia 16 października 2017 roku uczniowie klas czwartych, wraz z wychowawcami i ojcem Krzysztofem Skwarło, udali się na pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. 

Paź 06, 2017
Go to top