ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

Paź 06, 2017 153razy

SESJA MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ

OSTATNIA SESJAI KADENCJI MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ W  BIECZU

 22 września 2017 roku odbyła się ostatnia sesja I  kadencji Młodzieżowej Rady Miejskiej w Bieczu.  Dotyczyła ona zmian do Statutu MRM w związku z reformą szkolnictwa oraz podsumowania dwuletniej działalności.  Prezentację dotyczącą pracy MRM i działań radnych wszystkich szkół przedstawiła przewodnicząca MRM Emilia Korzeniec.  Koordynator MRM pan Jerzy Mikos wspomniał, że nie wszystkie zadania z planu pracy MRM zostały zrealizowane i przechodzą do realizacji na II kadencję.                                       

Radni z naszej  szkoły Beata Wałęga i Przemysław Markowicz, członkowie Samorządu Uczniowskiego oraz nauczyciele: pani Agata Szwarc, pani Patrycja Wójcik-Bubniak i dr Sławomir Mrozek aktywnie włączyli się w przygotowanie i poprowadzenie 24 kwietnia 2017 roku sesji MRM w Bieczu, dotyczącej Sesji Samorządów Uczniowskich, na którą   przybyli radni MRM w Bieczu, przedstawiciele Samorządów Uczniowskich poszczególnych szkół wraz z opiekunami.  

Na zakończenie radni I kadencji otrzymali dyplomy gratulacyjne, a opiekunowie podziękowania z rąk Burmistrza Biecza Mirosława Wędrychowicza,  przewodniczącego Rady Miejskiej w Bieczu pana Grzegorza Nosala i koordynatora MRM pana Jerzego Mikosa.       

Należy wspomnieć, że radny i wiceprzewodniczący MRM w Bieczu z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze Strzeszyna Paweł Iżykiewicz  jest obecnie uczniem I klasy Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych  i został oddelegowany do pracy w Komisji Rewitalizacyjnej Gminy Biecz.   

                

Artykuły powiązane

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ
DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 marca 2017 roku obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.

Paź 06, 2017
SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA
SPARTAKIADA LEKKOATLETYCZNA

Spartakiada Lekkoatletyczna Powiatu Gorlickiego - Licealiada 2017/2018

Paź 06, 2017
WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA
WYCIECZKA ZAWODOZNAWCZA

Dnia 4 października 2017 roku uczniowie klas I i II TŻ wyruszyli na wycieczkę zawodoznawczą do Gospodarstwa Pasiecznego „Sądecki Bartnik” w Stróżach oraz gospodarstwa agroturystycznego „U Dajany” w miejscowości Jastrzębia Łazy. W „Sądeckim Bartniku” młodzież zwiedziła skansen i muzeum. Pani przewodnik z dużą pasją i zaangażowaniem opowiadała o historii pszczelarstwa oraz o życiu i zwyczajach pszczół. Bardzo ciekawe i twórcze były warsztaty dotyczące wypieku pierników oraz degustacja i ocena organoleptyczna różnych rodzajów miodów.

Paź 06, 2017
Go to top
Template by JoomlaShine