ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Lut 02, 2018 547razy

WARSZTATY BIBLIOTERAPEUTYCZNE

1 lutego 2018 roku uczniowie klasy II THŻ uczestniczyli w warsztatach biblioterapeutycznych „Czas nas uczy pogody”, przeprowadzonych przez panią Małgorzatę Janusz-Nowicką z Biblioteki Pedagogicznej w Gorlicach.

W trakcie warsztatów młodzież rozpatrywała problem upływu czasu, przemijania, edukacyjnej roli młodych ludzi, szacunku do osób starszych,. Uczniowie mieli okazję „cofnąć się w czasie” i plastycznie odzwierciedlić swoje wrażenia, a także zaprojektować własną przyszłość. Całość uatrakcyjniły ciekawe teksty literackie odnoszące się do tematu czasu i przemijania.

Go to top