ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Gru 21, 2017 292razy

PROJEKT „CZYTAMY!”

Rok szkolny 2017/2018 jest kolejnym rokiem realizacji w naszej szkole zadań wynikających z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wszystkie klasy w Zespole Szkół Zawodowych realizowały projekt pt. „Czytamy!”, na który składały się: 

 

  1. prace plastyczne – technika dowolna,
  2. recenzje wybranych książek.
  3. prace fotograficzne.

Całość projektu miała na celu promowanie czytelnictwa w szkole poprzez reklamę ulubionych książek ze zbiorów biblioteki szkolnej.

Go to top