ZESPÓŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. św. Jadwigi Królowej, ul. Kazimierza Wielkiego 11, 38-340 Biecz, tel. +48 13 4471023, e-mail: zszbiecz@o2.pl

26 lutego 2018 roku (poniedziałek) na lekcji 6. tj o godz. 11.50 klasy III THŻ, III TIS, IV THŻ i IV TIS wychodzą do LO Biecz na wystawę malarstwa impresjonistów. Ponieważ jest to wyjście w ramach zajęć lekcyjnych, dlatego obecność będzie obowiązkowa.
Prosimy skarbników poszczególnych klas o zebranie od każdego uczestnika po 4,50 zł i dokonanie wpłaty u pani Marii Czech przed wyjściem na wystawę.

Lis 06, 2017 Bożena Guzik 296razy

KURS BIBLIOTERAPII

3 listopada 2017 roku w Domu Polsko-Słowackim im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach odbyło się już drugie spotkanie nauczycieli bibliotekarzy ze szkół powiatu gorlickiego z panią dr Wandą Matras-Mastalerz, nauczycielem biblioterapii Polskiego Towarzystwa Biblioterapeutycznego, terapeutką oraz adiunktem w Katedrze Zarządzania Informacją na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

W trakcie poprowadzonego przez nią ciekawego kursu i warsztatów bibliotekarze mieli możliwość zgłębić teoretyczne podstawy biblioterapii, zapoznać się z celami i zadaniami tej dziedziny wiedzy, dowiedzieć się, jak wykorzystywać terapeutyczną funkcję literatury do pracy z chorym, niepełnosprawnym czytelnikiem.
Organizatorem spotkania była Biblioteka Pedagogiczna w Gorlicach.

Go to top